23rd Anniversary & 8th General Assembly Ceremony

HEADS Nepal celebrated its 23rd Anniversary and 8th General Assembly on May 14 & 15, 2016 in Nepal Police Club Kathmandu,Brikutimandap. Deputy Prime Minister Chitra Bahadur K.C. was the chief guest of the inauguration ceremony. The Chief Guest K.C. inaugurated the program and also launched the Souvenir Magazine of Heads Nepal. He expressed his pleasure in being the Chief Guest after knowing the vast Social activities of HEADS Nepal.

Deputy Prime Minister K.C. was immensely pleased when he was well informed about the unique social activities carried out by HEADS Nepal totally outstanding in the mushrooming crowd of NGO’s of Nepal. Special Guest Mr. Chinkaji Shrestha, the parliamentarian, Mr. Dipendra Bahadur Chhetri, the former Vice Chairman of National Planning Commission expressed well wishes to the organization as well. The conference was held on chairmanship of Mr. Pratap Raj Onta, the Chairman of HEADS Nepal. Vice Chairman Er. Ishwar Chandra Baniya had introduced the activities of organization with the help of power point presentation. The Program was hosted by third Vice Chairman Ram Prasad Bhantana.

On the second day, closed session program was held. On that day, annual Program was passed and new executive committee was formed on the Chairmanship of Er. Ishwar Chandra Baniya.

List of New Central Executive Committee Members:-

S.N Name Designation Contact No:
1 Ishwar Chandra  Baniya Chairman 9851194440
2 Rajkumar Shrestha Senior Vice Chairman 9851087626
3 Krishna  Pokhrel Vice Chairman 9841489375
4 Ram Prasad Bhantana Vice Chairman 9851035321
5 Ram Prasad Ghimire Vice Chairman 9860568771
6 Ganesh Man Shrestha Vice Chairman 9851088559
7 RamHari Shrestha Vice Chairman 9851023007
8 Pratap Raj Onta General Secretary 9851105440
9 Dinesh Raj Onta Treasurer 9851098371
10 Ram Bahadur Shrestha Secretary 9851037622
11 Baburam Dankoti Vice-Secretary 9841779251
12 Raju Babu Shrestha Member 9851097645
13 Chandra Man Shrestha Member 9851105352
14 Saru Onta Member 9841062942
15 Buddhi Man Shrestha Member 9851111474
16 Raktim Shrestha Member 9863639192
17 Bhagwati Simkhada Member 9841491569
18 Tilak Prasad Luitel Member 9841410395
19 Puspa Raj Poudel Member 9851089854
20 Bikal Shrestha Member 9741133172
21 Mahendra Bahadur Baniya Member 9851073403
22 Jagannath Adhikari Member 9841390843
23 Tirtha Raj Adhikari Member 9851014743
24 Hari Prasad Bhattarai Member 9856037199
25 Dr. Surendra Bhatta Member 9841090241
26 Sital Shrestha Member 9841483114
27 Dinesh Shrestha Member 9851018608
28 Sudha shrestha Member 9849993150
29 Uttam Shrestha Member 9813078220
30 Janaki Simkhada Member 9851141457
31 Chet Bahadur Adhikari Member 9851161471
32 Damodar Ghimire Member 9851064446
33 Bhimsen Shrestha Member 9851075364
34 Gita Regmi Member 9841615044
35 Pasupati Sapkota Member 9841908015

 

HEADS Nepal on Natural Disaster Rescue and Relief Management

To serve the people affected by devastating Earthquake 2015, HEADS Nepal formed a Natural Disaster Rescue and Relief Management Committee on chairmanship of Dr. Hari Kumar Shrestha, the Vice-Chairman of HEADS Nepal. The committee is actively involved in different activities like rescue of EQ victims, collection of funds & donations and distribution of cash & kinds in 25 different VDC’s of 9 districts of Nepal.

In this campaign, some Nepalese living abroad were very positive. Mr. Birendra Tamrakar , Nabin Adhikari and his wife Sonia from Taiwan and Er. Buddha Kumar Shrestha from Hong Kong played a very crucial role to support the organization. HEADS Nepal expresses it’s cordial gratitude to all the people who have contributed for earthquake victims through Heads Nepal.

 

Cash & Goods/Kinds Distribution List

S.N Districts V.D.C  Cash/ Kinds  Amount Contact Person
1 GORKHA Baguwa  Cash : School  150,000 Ganesh Man shrestha
 Milanbasti  253,500 Raj kumar Shrestha
 Drinking Water  125,530 Raktim Shrestha
 Kinds : Tent  74,700 Ishwor Dhakal
Taple  Tent  86,350 Ishwar Chandra Baniya
 Cash : Shree Mahalaxmi Higher sec.School  100,000
Taku  Tent  25,000 Binod Shrestha
Masel  Tent  25,000 Raktim Shrestha
Thalajung  Tent  25,000 Bhola Dhakal
Ashrang  Tent  25,000 Raktim Shrestha
Gaikhur  Tent,  1,033,441 Dr. Hari Shrestha
Simjung  Tent  15,675
Aaruarbang  Shree Indu Kanya Hig.Sec.School  15,000 Ishwar Chandra Baniya
 84,160 Dipak Baram
Thumi  Tents  9,250 Ishwor Dhakal
 Total  2,047,606
2 Dhading Fulkharka  Tent  25,000 Uttam Kumar Baniya
Mulkharka  Tent  15,000 Pratap Raj Onta
Mahadevsthan  Tent  15,000 Pratap Raj Onta
 Cash  10,000
 Total  65,000
3 Sindhupalchok Talamarang  Foods, Utensils  53,500 Tilak Luitel
Swaule  Raktakali Higher.Sec.School  52,745 Ishwor Dhakal
Barramche  Tent  15,000 Raktim Shrestha
 Total  121,245
4 Kavre Falate Tent  11,340
 Total  11,340
5 Nuwakot Okharpauwa Tent  12,600 Pratap Raj Onta
likhu Tent  21,300 Pratap Raj Onta
Salang Tent  9,450 Pratap Raj Onta
Total  43,350
6 Dolakha Gairimudi Toilet Pan  100,000 Manav Shrestha
Tent  15,000 Dr. Hari Shrestha
Total  115,000
7 Ramechhap Rampur Tent  45,873
Total  45,873
8 Kathmandu Tokha, Jhor  Tent  1,260
Others  Tent  13,230
Ktm-16  cash-  Namuma Mahila Higher School, NayaBazar  30,000 Ishwor Dhakal
Baram Sangh  Baram Sangh  30,000 Dipak Baram
 Total  74,490
9 Taplejung Khokling, Santhakra, Thinglagu, Liwang, Thinglawa, Lingtape  Food, Clothes, Utensils  320,891 Pratap Raj Onta,              Dinesh Raj Onta
 Total  320,891
10 Kaski Bhadaure  Food, Clothes  237,437 Pratap Raj Onta
11 Miscellaneous  Sticker, Cap, tshirt  38,000
 Travel fare, food,lunch etc  113,777
 Tax ofsafety  Helmets  20,000
 Stationery, Telephone, Travel  162,545
 Resource Centre Exp  230,475
 Transfer to Heads nepal’s Centre A/c  123,000
 Total  925,234
 Grand Total  3,770,029

 

 

Table No.1                                                   Income Statement

S.N Donor’s Name Address  Amount Contact Person
1 Buddha kumar shrestha & Friends Hongkong  507,175 Raktim Shrestha
2 Bipin Bhattraai Dubai  125,000 Pratap Raj Onta
3 Nabin Adhikari, Soniya Taiwan  400,000 Dr. Hari Kumar Shrestha
4 Birendra Bahadur Tamrakar Taiwan  1,467,000 Dr. Hari Kumar Shrestha
5 Pan Schwean , Sachulin Taiwan  16,000 Dr. Hari Kumar Shrestha
6 Hoe  (Joseph) Taiwan  101,300 Dr. Hari Kumar Shrestha
7 Binita Shrestha Australia  16,000 Raj Kumar Shrestha
8 Sujit Raj Onta Australia  150,000 Dinesh Raj Onta
9 Bhairav Baramu Japan  25,000 Pratap Raj Onta
10 Rabindra Shrestha Japan  50,000 Raj Kumar Shrestha
11 Various Donors Japan  106,000
12 Dharma Raj Shrestha, Nabin ShresthaCanada Canada  16,051 Dr. Hari Kumar Shrestha
13 Stan Mathew U.K  31,458
14 Edward Gokay U.K  15,339 Dr. Hari Kumar Shrestha
15 Aman Bansal, Rajkumar Acharya U.K  20,000 Prajwal Raj onta
16 No name U.S.A  230,475
17 Udaya Prasad Bhatta U.S.A  50,000 Pratap Raj Onta
18 Ganesh Chandra Baniya U.S.A  40,000 Ishwar Chandra Baniya
19 Ramesh Chandra Baniya U.S.A  30,000 Ishwar Chandra Baniya
20 Alison Pawel Newyork  16,409 Dr. Hari Kumar Shrestha
21 Riya Chen Newyork  6,626 Dr. Hari Kumar Shrestha
22 Tej Bahadur Shrestha Israel  25,000 Pratap Raj Onta
23 Sheli Malaysia  5,000 Dr. Hari Kumar Shrestha
24 Dharma Raj Bhattarai Heads  50,000 Pratap Raj Onta
25 Pasupati Sapkota & Friends Sindhupalchok  45,845 Tilak Prasad luitel
26 Prakash Ghimire Jhapa  35,000 Tilak Prasad luitel
27 Heads Nepal Member’s  53,500
28 Ganesh Man Shrestha  20,000
29 Rajkumar Shrestha  15,000
30 Ram Prasad Bhantana  32,911
31 Prashant Onta & Friends  23,440
32 Keshab Bahadur Shrestha  5,000
33 Dr. Bishnu Kumar Dhital  10,000
34 Pratap Raj Onta  5,000
35 Ishwar Chandra Baniya  5,000
36 Dharani Man Singh  5,000
37 Binod Shrestha  2,000
38 Manab Shrestha  2,000
39 Desh Raj Onta  2,000
40 Dipen Man Shrestha  1,500
41 Binod Raj Onta  1,000
42 Dr. Hari Kumar Shrestha  5,000
43 Ishwar Prasad Dhakal  1,000
44 Kriti Shrestha & Friends  2,700
 3,772,729

 

Received Goods/ Kinds

S.N Donors List Address Kinds Contact Person
1 Kusang Sherpa Nepal Tshirt 40 pcs Dr. Hari Kumar Shrestha
Trousers 40 pcs
2 Maya Sherpa Malaysia Matt 100 mtr
Tent 1pcs
3 Sonia, Nabin Kumar Taiwan Tent 20 pcs
Sleeping bags 21 pcs
4 Birendra Bdr Tamrakar Taiwan Safety Helmets 50 Pcs
5 Ramesh Chandra Baniya USA Tent 22 pcs Ishwar Chandra Baniya

कास्की पाेखराकाे भदैाउरे तामागीमा बाढि पहिराे पििडत ३८ घरपरिवारलाइ हेड्रस नेपालकाे राहत वितरण कायर्त्रःम ।

कास्की पाेखराकाे भदाैरे तामागी (फेवातालकाे शिर हपर्न खाेला क्षेत्रमा) श्रावण पहिलाे हप्ता अचानक बाढी पिहराेले ३८ घर परिवार बगाइ ८ जनाकाे निधन भएकाे छ ।हाल ३८ घरपरिवारकाे सयाै बेक्ति विसथापित भइ झुपराेमा जिविकाेपाजर्न गर्न बाध्य भएकाे खबरले हेड्रस नेपाल परिवर स्तब्ध भएकाे छ । मृतात्माकाे चिर शान्तिकाे कामना गदै शाेकसनतप्त परिवार जनमा हादिर्क समवेदना व्यक्त गदर्छाै । यसै शिलिशलामा बाढि पहिराे पभावित क्षेत्रकाे बस्तुगत अवस्थाकाे जानकारि लिन स्थलगत भमणमा डा. हरि कुमार श्रेषठ (हेड्रस नेपालका तृतिय उपाध्यक्ष तथा पा्कृतिक पकाेप उदार तथा राहत व्यवस्थापन समितिका संयाेजक)काे नेतृत्वमा के.स.स विनाेद राज वन्त तथा सल्लाकार सभाका सदस्य लक्षमि श्रेषठकाे समुह २०७२।०४।१६। मा घटनास्थल पुगि १७ गते फकर्नु भएकाे हाे ।उहाहरूदारा पा्पत तथ्य तथा सुझाव काे अाधारमा बाढि पहिराे प्भावित ३८ घरपरिवारलाइृ राहत वितरण गर्न पमुख स्ंस्थापक तथा वतर्मान अध्यक्ष प्रतापराज वन्त अाजिवन सदस्य नरेन्द कुमार श्र्षठ स्वयमसेवक सदस्य शुभाष बाबु श्रेषठ बाढि पहिराे पभावित क्षेत्र भदाैरे तामागिमा २०७२।०४।२३। गते पुगनु भयाे ।पिडित ३८ घरपरिवारलाइृ खादान्न ,लताकपडा ,भाडार्वतन गरि करिब २ लाख बराबरकाे राहत वितरण गरियाे । यस राहत कायत्रममा कास्किकाे अाजिवन सदस्य नरेन्द कुमार श्र्ेषठ इनदु श्रेषठ र अर्जुन श्रेषठकाे सहयाेगमा रहेकाे थियाे भने झापादमककाे स्थायी बासिन्दा हाल पाेखरामा यातायात व्यवसाय गरि बस्नेअाषिस बस्नेतकाे पनि महत्वपूर्ण सहयाेग रहेकाे थियाे ।शसस्त्र पहरिका यस पि गणेश सङगाैला डि यस पि शम्भु जङ थापा इनसपेक्टर हरि प् पाेखरेल का अविस्मरणिय सहयाेग रहेयाे । यस पि गणेश संगाैला ज्यूले सामान ढुवानि गर्न यातायातकाे व्यवस्था मिलाइदिनु भयाे भने करिब ३० जना अधिकृत तथा जावानहरूलाइ सहयाेग गन स्वयमसेवककाे रूपमा सहभागी गराब्इदिनु भयाे । हेड्रस नेपालकाेसेवाकाे दाैडानमा भुकमप पिडित बाढिपिहराेलाइ राहत वितरण गने त्रममा शसस्त्र पहरि बल मुखयालय हलचाेकमा हादिर्कता पूवर्क मिटिङ गने सुविधा मिलाइ दिएर हाेस वा ताप्लेजुङ र कासकिमा राहत वितरणा गर्न् हाेस वा अनय जिल्लाहरमा पनि शसस्त्र प्रहरि बलका अधिकृत तथा जवानहरले पुयाउनु भएकाे अमूल्य सेवा सहयाेग र सद्रभावलाइ हेड्रस नेपाल उच्च मूल्याङकन गदैहादिर्क कदर तथा अभिनन्दन गदर्छ। अागामि दिनका हेड्रस नेपालले शसस्त्र पहंरि बललाइ अाफनाे क्षमताले भेटेसम्म सहकार्य तथा सहयाेग गर्न् पंतिबद्र रहेकाे छ । शलाम छ शसस्त्र पहरि बललार्इ ।

हेड्स नेपालको वृक्षारोपण अभियान

हेड्स नेपालको कृषि स्रोतकेन्द्र गोर्खा जिल्लाको बगुवा – ५ नयाँगाउँ तिलारमा प्रन्ध असारको दिन …… …….. मा सुसम्पन्न भयो । त्यस अवसरमा जिल्ला वन कार्यलय गोर्खाका वन अधिकृतले अमूल्य सहयोग पु¥याउनु भयो । वहाँले जिल्ला वनको कार्यालयको नर्सरीबाट ६०० बिरुवा उपलब्ध गराउनुभयो भने जिल्ला वन कार्यालय चितवनमा पत्राचार गरी करिब २०७० बिरुवा उपलब्ध गराउनुभयो । त्यसै गरी रामपुर कृषि क्याम्पसबाट आँप १५० र लिची १५० गरी ३०० फलफूलको बिरुवा रोपण गरियो । हेड्स नेपालको कफी उत्पादन सहकारी नर्सरीबाट ५००० भन्दा अधिक कफीका बिरुवाहरु स्थानीय किसान समुदायले रोपेका छन् । यसरी जम्मा गरी स्रोतकेन्द्रको पहलमा करिब ८००० भन्दा अधिक वृक्षारोपण भएको छ । यसमध्ये फलफूलका बिरुवा १५० र अन्य बिरुवा १५०० गरी १६५० बिरुवा हेड्स नेपालले आफ्नै स्रोतकेन्द्रको जमिनमा रोपण गरियो भने बाँकी ६३५० हेड्स नेपालका सदस्य किसानहरुले वृक्षारोपण गरेको छन् ।
वृक्षारोपण गरिएका बिरुवाको विवरण
सि.न नाम संख्या
१. कफी ५०००÷–
२. आँप १५० ÷–
३. लिची १५०÷–
४. चिउरी ३००÷–
५. बडहर ४००÷–
६. टाँकी २००÷–
७. पड्के १००÷–
८. कपुर १००÷
९. सिमल ५०÷–
१०. धुप्ाि ५०÷–
११. कटहर ५०÷–
१२. जामून २००÷–
१३. बकाइनो ५००÷–
१४. अशोक १००÷–
१५. लप्सी १००÷–
१६. तेजपत्रा ५००÷–
१७. सिरिस १००÷–

वृक्षरोपण कार्यक्रममा सयौँ स्थानीय जनता र हेड्स नेपालका विभिन्न तहका सदस्यहरुको सक्रिय सहभागिता रहेको थियो । जिल्ला वन कार्यलय गोर्खा र जिल्ला वन कार्यालय चितवनलाई हेड्स नेपाल परिवार हार्दिक धन्यवाद दिँदै अभिनन्दन गर्दछ । आगामी वर्षहरुमा पनि निरन्तर सहकार्य गर्दै जाने सकरात्मक अवस्था बढ्दै जाओस् । हेड्स नेपाल विश्वास गर्दछ ।

HEADS Nepal supporting Rupese 100,000

HEADS Nepal supporting Rupese 100,000.00 (One Hundred Thousand) to the Mahalaxmi Higher Secondary School, of Kokhe Aahale,Taple VDC, Gorkha. The fifth vice Chairman Er Ishwar Chandra Baniya handed over the Cash to the Head Master Rahamtulla Miya in a program. A senior Journalist Of Taiwan Mr Josheph (Ho), who is working in India had visited many places of Gorkha, including this School had provided this support. I express my sincere gratitude to Mr Ho on behalf of HEADS Nepal and Mahalaxmi H S School.

बगुवाको खानेपानी ट्यांकी तथा पाइपलाइन मरमत

माहाभूक्म्प बाट भत्किएको बगुवाको खानेपानी ट्यांकी तथा पाइपलाइन मरमत गरन हेड्स नेपाल बाट रु १२५००० सहयोग गरने निणय भए अनुसार हामी केहि साथीहरू सोमाबार उक्त रकम सहयोग गरन को साथै आम बगुवालि हरु सँग विविध बिषयमा छलफल गरन बगुवा आउन लागेको जानकारी गराउदछौ ।

BLOOD DONATION PROGRAMME 12-03-2072

हेडल नेपाल मध्यमान्चल क्षत्रीय समितीदॄारा आओजित रक्तदान कार्यक्रममा ८८ जनाबाट सफलताका साथ रक्तदान भयो । हाम्रो निम्तोलाई सुइकार गरी रक्तदान गर्न आउनु हुने सम्पूर्ण रक्तदाता महानुभाब तथा प्रायोजकहरुलाई समिती तथा मेरो ब्यक्तीगत तर्फबाट मुरी-मुरी धन्यवाद, साथै भाबी कार्यक्रममा अझ धेरै रगत सन्कलन गर्न सहयोग गर्नुहुन्छ भन्ने आशा गर्दछौ ।

landslide victims of Taplejung

A visit for distribution to the landslide victims of Taplejung (liwang,khokling,lingtep,thingkabu n santhakra ) ,HEADS Nepal distributed foods n cloths with help of Nepal army captain,APF Inspecter,Nepal police Inspector,principle of Moti h.s.s.. n Red cross gau sabhapati .

pailo shresthakar sadase riddi kumari shrestha Asostha

sasthpak sadasetatathshresthakar sadase ganes man shresthajiuko pujaniya mamatamayi aama riddi kumari shrestha chattiko samasya vayera gata sukrabar dekhi narvik aspatalma upacharartha hunhunchha . heads nepal pariwar ohako sighra swasthya lavko kamana gardachha .. aama heads nepalko pailo shresthakar sadase bani 100,000(yek lakh) yogdan garisaknu vayeki adarniya danbir bektitwa hunuhunchha. suswathya tatha dirghayuko lagi hami prithwi mata sanga hardik prarthana gardachhau……………………………………………………………………… chief founder/chairperson;pratap raj onta tatha heads nepal pariwar

वरिस्ठ इन्जिनियर श्री बुध्द्धुकुमार श्रेष्ठ बाट योगदान

बगुवा गा. वि.स.वडा ४ का स्थाई वासीन्धा हाल हङ्गकङ्ग वस्ने वरिस्ठ इन्जिनियर श्री बुध्द्धुकुमार श्रेष्ठज्यूले हालसम्म २ चरणमागरि ५०७०००/- हेड्स पा्रकृतिकप्रकोप उद्धार तथा राहत समिति योगदानगरिसक्नु भएको छ । यहाँकै अनुरोध अनुसार हेड्स नेपालले गोर्खा जिल्ला बगुवा गा.वि.स. वडा नं ४ र ५ मा. रु २५००००/– राहत स्वरुप प्रदान गर्न अनुरोध गर्नूृ भएकोले पहिलो किस्तामा मात्र १५००००/-– राहत स्वरुप प्रदान गरिसकेको छ भने दोस्रो किस्ता रु १ लाख राहत प्रदानगर्ने क्रममा रहेको कुरा सहस्र जानकारी गराउन चाहन्छौ ।